Στειρώσεις στον δήμο Κομοτηνής
![DEEK3](https://www.hva.gr/img/posts/thumb/202112221640172957.jpg)
Η επαγγελματική συνεργασία και επάρκεια των κτηνιάτρων που συμμετείχαν σε συνδιασμό με την επιθυμία τους να προσφέρουν στην τοπική κοινωνία και δη στην πόλη της Κομοτηνής, αλλά και η θέρμη με την οποία αγκάλιασε ο Δήμος και το παράρτημα Ροδόπης του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού το συγκεκριμένο εγχείρημα, μας κάνει να ελπίζουμε ότι τέτοιες πρωτοβουλίες μπορούν να γίνουν θεσμός.