Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η ημερίδα του Παραρτήματος Κρήτης του ΠΚΣ
![20180624_124855 20180624_124855](https://www.hva.gr/img/posts/thumb/201852512368775.jpg)
Η συμμετοχή των συναδέλφων ήταν μεγάλη, ενώ τόσο οι εισηγήσεις όσο και η συζήτηση που ακολούθησε ήταν ιδιαίτερα κατατοπιστικές.
![88880624_111527 88880624_111527](https://www.hva.gr/img/posts/thumb/2018525123849292.jpg)
Θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά τους κ. Δούκα Δημήτρη και κ. Τόντη Δημήτρη για την τιμή που μας έκαναν να είναι ομιλητές στην ημερίδα αυτή, ενώ ευχαριστήρια θέλουμε να εκφράσουμε και προς τις εταιρίες που συμμετείχαν στην κάλυψη των εξόδων της ημερίδας.
Εδώ και αρκετό καιρό ο Πανελλήνιος Κτηνιατρικός Σύλλογος προσπαθεί να καλύψει τς ανάγκες των μελών του σε επιστημονικά, εργασιακά και λειτουργικά ζητήματα μέσω διοργάνωσης αντίστοιχων ημερίδων ανά την Ελλάδα χωρίς κάποιο κόστος για τους κτηνίατρους.
Η προσπάθεια αυτή θα συνεχιστεί και σε άλλες πόλεις της χώρα.
Με εκτίμηση,
η Πρόεδρος του ΠΚΣ
Τραχήλη Αθηνά
![20180624_104818 20180624_104818](https://www.hva.gr/img/posts/thumb/2018525123623109.jpg)